Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Stowarzyszenie Rozwoju Siedliszowic "U Tatara" zapraszają na widowisko "Baby sie swarzo, a kajce ido...", które odbędzie się 13 kwietnia o godz. 18:00 w sali widowiskowej GCK w Żabnie.

Spektakl, który będzie grany w przeddzień Niedzieli Palmowej, przypomni tradycje związane z Wielkanocą i codziennym życiem mieszkańców Siedliszowic lat 60-tych XX w. Spektakl grany był w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie w lutym br. podczas promocji książki "Siedziwa i gwarzywa. Ze wspomnień mieszkańców Siedliszowic" Urszuli Gieroń. Występ mieszkańców Siedliszowic odbił się szerokim echem w całej gminie, zyskując entuzjastyczne opinie widzów. Autorem scenariusza i reżyserem spektaklu jest Krzysztof Ryndak.

Liczba odsłon: 343
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.