Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Sukcesami zakończyły się Mistrzostwa Polski dla cheerleaderek z naszej gminy. W rywalizacji trwającej cztery dni wzięło udział  przeszło 2000 zawodników, których oceniali polscy i zagraniczni sędziowie. Naszą gminę reprezentowały zespoły Voltage i Voltage Cheer ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich oraz grupy Twisters All Stars, Twisters Ice. oraz Fire Ladies z Cheerleaders Academy All Stars. Wszystkie grupy cheerleaderek z naszej gminy obroniły tytuły mistrzowskie z zeszłego roku i wróciły do domu ze złotymi medalami, pokonując rywali trzeci rok z rzędu a  niesamowity Group Stunt All Girl Voltage Cheer po raz 5 z rzędu zdobył złoty medal Mistrzostw Polski Cheerleaders. Ten niesamowity wyczyn dziewcząt okazał się wspaniałym prezentem na 15-lecie istnienia zespołu Voltage. Wszystkie te zespoły rywalizowały w bardzo trudnej konkurencji akrobatyczno-tanecznej. wymagającej dużej precyzji i zgrania zespołu, łączy ona w sobie taniec, podnoszenia tzw. stunty- gdzie bazy (osoby stojące na ziemi) podnoszą flayera czyli osobę która wykonuje ewolucje w powietrzu, piramidy czyli połączenia kilku stuntów oraz akrobatykę sportową. W tym roku po raz pierwszy wystąpiła nowa grupa cheerleaders Fire Ladies startująca w kategorii tanecznej Pom Dance Elite Senior. Debiutująca w roli trenera i choreografa była tancerka zespołu Voltage Zuzanna Dziurdzia poprowadziła swoje tancerki do zwycięstwa dodając kolejny tytuł mistrzowski do kolekcji.

Serdecznie dziękujemy Pani Burmistrz Gminy Żabno Marcie Herduś za wsparcie finansowe naszego wyjazdu  na Mistrzostwa Polski Cheerleaders. Dzięki temu mogliśmy stanąć do rywalizacji na arenie ogólnopolskiej oraz promować gminę Żabno.

I miejsce Voltage kategoria akrobatyczno-taneczna Cheer All Girl Junior,

I miejsce Twisters All Stars kategoria akrobatyczno-taneczna Cheer All Girl Junior Młodszy  I miejsce Twisters Ice kategoria akrobatyczno-taneczna Cheer Coed Junior Młodszy.

I miejsce Voltage Cheer Group Stunt All Girl Senior

I miejsce Twisters Black  Group Stunt All Girl Junior

I miejsce Fire Ladies Pom Dance Elite Senior

II miejsce Twisters Blue Group Stunt All Girl Junior Młodszy

III miejsce Twisters White Grop Stunt All Girl Junior Młodszy

 

Liczba odsłon: 591
Autor: aw
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.