Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Od 12 lutego do 26 lutego br. Gmina Żabno realizowała projekt pn. „Jeżdżę z głową”, który współfinansowany był przez Województwo Małopolskie w kwocie 5 400,00 zł w ramach pozalekcyjnych zajęć sportowych. W projekcie wzięło udział 36 uczniów ze szkół podstawowych (Otfinowa, Odporyszowa i Sieradzy). Młodzież została podzielona na 3 grupy po 12 uczniów w każdej. Łącznie przewidziano dla każdego uczestnika 5 wyjazdów na stok narciarski, obejmujących 20 godzin zajęć z instruktorem. Kursy nauki jazdy na nartach odbywały się na Stacji Narciarskiej „Jurasówka” w Siemiechowie.

Celem projektu było przede wszystkim nabycie nawyku jazdy w kasku oraz promowanie bezpieczeństwa na stokach. Dzieci poprzez zabawę, ale przede wszystkim naukę jazdy na nartach mogły nabyć podstawowych umiejętności poprawnej techniki jazdy, poprawić kondycję oraz podnieść sprawność fizyczną.

W ramach projektu dzieci zostały objęte opieką fachowych instruktorów nauki jazdy na nartach. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców.

   
Liczba odsłon: 272
Autor: zossip
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.