Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - Biuro Organizacyjne w Tarnowie zapraszają na 34. Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki.

Przegląd odbędzie się 21 marca 2019 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Zaprezentuje się w nim 9 grup teatralnych w trzech kategoriach wiekowych. Swój udział potwierdziły grupy teatralne z Niedomic, Rzuchowej, Żabna, Klucz, Dąbrowy Tarnowskiej, Rzepiennika Strzyżewskiego, Głogoczowa i Nowego Targu.

Przedstawienia oceniać będzie Komisja Artystyczna, która przyzna nagrody i wyróżnienia oraz wytypuje teatr do udziału w finale Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu.

Na zakończenie Przeglądu wystąpi w Żabnie Teatra Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc ze spektaklem „Kapitan Porządek”. Imprezie towarzyszyć będzie wystawa retrospektywna „Poziomkowe migawki 2018” oraz uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Pacynki, marionetki, kukły”.

Wstęp na wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Przeglądu jest wolny. Serdecznie zapraszamy…

Liczba odsłon: 344
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.