Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury w Żabnie we współpracy z Zarządem Oddziału Gminnego Związku OSP RP Żabno organizuje eliminacje gminne do Powiatowych Konkursów Rysunkowych. Konkurs pod hasłem „Kiedy dzwonię po straż pożarną” jest przeznaczony dla uczniów klas I – III, konkurs „Nie wypalaj suchych traw” dla klas IV – VI szkół podstawowych, a konkurs „Strażak w akcji” dla klas VII i VIII.

Wszystkie prace konkursowe wykonane przez uczniów należy dostarczyć do dnia 5 kwietnia do godz. 15.00 do Gminnego Centrum Kultury w Żabnie.

O terminie ogłoszenia wyników i wręczenia nagród zostaną poinformowane szkoły, z których zgłoszone zostały prace. Informacja znajdzie się także na naszej stronie internetowej.

Wyłonione w eliminacjach gminnych prace plastyczne (po jednej z każdej grupy wiekowej) przesłane zostaną do Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Tarnowie. Eliminacje powiatowe odbędą się w dniu 8 maja 2019 r.

Szczegółowe zasady i warunki uczestnictwa zawierają Regulaminy.

>> Strażak w akcji

>> Kiedy dzwonię po straż pożarną

>> Nie wypalaj traw

Liczba odsłon: 243
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.