Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Posterunek Policji w Żabnie na ul. Piłsudskiego odszedł już do historii za sprawą nowego, którego symboliczne otwarcie miało miejsce w sobotnie popołudnie. Samorząd, który aktywnie przez lata wspierał ideę polepszenia warunków pracy policjantów na terenie gminy, dopiął swego przejmując budynek od firmy energetycznej, a następnie przekazując go na cele policji. Ubiegłoroczne remonty i dostosowanie go do potrzeb Komisariatu zostały zakończone. Efektem jest nowoczesny budynek ze znacznie polepszonymi warunkami pracy policji obsługującej trzy gminy: Radłów, Wietrzychowice i Żabno.

Na otwarcie nowego budynku Komisariatu przybył Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński, który w swoim wystąpieniu nawiązał do setnej rocznicy powstania Policji Państwowej oraz inwestowania w podniesienie bezpieczeństwa obywateli zapewniając policjantom dobre warunki pracy. Na zaproszenie policji przybyły również władze województwa małopolskiego, przedstawiciele komendy wojewódzkiej, starostwa w Tarnowie, posłowie ziemi tarnowskiej, Radni Rady Miejskiej w Żabnie z Przewodniczącym oraz przedstawiciele mediów.

Przy takiej okazji nie mogło obyć się bez życzeń i prezentów, również od naszego samorządu. Z rąk burmistrza Żabna Marty Herduś żabnieńscy policjanci otrzymali nowy alkomat, który trafił na wyposażenie jednostki.

  
Liczba odsłon: 1820
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.