Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Posterunek Policji w Żabnie na ul. Piłsudskiego odszedł już do historii za sprawą nowego, którego symboliczne otwarcie miało miejsce w sobotnie popołudnie. Samorząd, który aktywnie przez lata wspierał ideę polepszenia warunków pracy policjantów na terenie gminy, dopiął swego przejmując budynek od firmy energetycznej, a następnie przekazując go na cele policji. Ubiegłoroczne remonty i dostosowanie go do potrzeb Komisariatu zostały zakończone. Efektem jest nowoczesny budynek ze znacznie polepszonymi warunkami pracy policji obsługującej trzy gminy: Radłów, Wietrzychowice i Żabno.

Na otwarcie nowego budynku Komisariatu przybył Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński, który w swoim wystąpieniu nawiązał do setnej rocznicy powstania Policji Państwowej oraz inwestowania w podniesienie bezpieczeństwa obywateli zapewniając policjantom dobre warunki pracy. Na zaproszenie policji przybyły również władze województwa małopolskiego, przedstawiciele komendy wojewódzkiej, starostwa w Tarnowie, posłowie ziemi tarnowskiej, Radni Rady Miejskiej w Żabnie z Przewodniczącym oraz przedstawiciele mediów.

Przy takiej okazji nie mogło obyć się bez życzeń i prezentów, również od naszego samorządu. Z rąk burmistrza Żabna Marty Herduś żabnieńscy policjanci otrzymali nowy alkomat, który trafił na wyposażenie jednostki.

  
Liczba odsłon: 1438
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.