Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Burmistrz Żabna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie serdecznie zapraszają na koncert zespołu MONK, który odbędzie się 5 marca o godz. 18:00 w sali widowiskowej  GCK.  Zespół jest nietypową formacją muzyczną – mimo, iż mówi się o nich, że dobrze „grają” – nie używają instrumentów. W programie przewidziano także występ zespołu wokalnego CANTABILE działającego przy Centrum Kultury w Żabnie.

Na wszystkich, zarówno Panie, jak i Panów, którzy odwiedzą w tym dniu Gminne Centrum Kultury czekają niespodzianki. Od godz. 17:30 w holu będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w kosmetologii, uzyskać pomoc w walce ze zbędnymi kilogramami, poznać zasady prawidłowego żywienia, uzyskać poradę lub umówić się z dietetykiem. Będzie można także zakupić drobne upominki i artykuły dekoracyjne oraz kosmetyki. Swoje stoiska przygotują: Avon Cosmetorium Sylwia Kosieniak, Naturhouse Dąbrowa Tarnowska, Siemacha SPOT Odporyszów, Come – Come Zone Odporyszów, Motylecek – Art Studio Kosmetyczno – Artystyczne Barbara Lichorobiec, Kosmetyka Gabriela Klimczak i „Finezja” Klaudia Węc.

Serdecznie zapraszamy…

Liczba odsłon: 293
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.