Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Przyjemnie i zarazem pożytecznie będzie można spędzić Tłusty Czwartek w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. W tym dniu zaplanowane są bowiem dwa wydarzenia. W godz. 15.00 - 19.00 odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku, której celem jest pomoc w znalezieniu dawcy dla 13-letniego Mateusza z Oleśnicy.

W tym samym dniu o godz. 18.00 odbędzie się promocja książki Urszuli Gieroń "Siedziwa i gwarzywa. Ze wspomnień mieszkańców Siedliszowic". Promocji towarzyszyć będzie widowisko pt. "Baby sie swarzo, a Kajce ido..." w reż. Krzysztofa Ryndaka, w którym wystąpią dzieci, młodzież i dorośli mieszkańcy Siedliszowic. Nie zabraknie także w tym dniu pysznych potraw regionalnych przygotowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju Siedliszowic „U Tatara”.

Serdecznie zapraszamy.

Liczba odsłon: 359
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.