Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Mnóstwa pozytywnych emocji, radości ale jednocześnie zadumy, dostarczyli żabnieńskiej publiczności mieszkańcy Tymowej. Grupa teatralna „Tymowioki” wystawiła w niedzielę 27 stycznia na scenie Gminnego Centrum Kultury w Żabnie autorskie przedstawienie kolędnicze.

Historię o narodzeniu Jezusa i towarzyszącym mu wydarzeniom przedstawiło prawie 50 aktorów. Spektakl bardzo spodobał się widzom, którzy nagrodzili artystów owacjami na stojąco. Całości dopełnił bis, który dzięki muzykom grającym na żywo podczas przedstawienia, pozwolił na wspólne z publicznością „zakolędowanie”.

Reżyserką przedstawienia kolędniczego wielopokoleniowej Grupy Teatralnej „Tymowioki” jest Dominika Czarnecka. Kostiumy przygotowała Grażyna Gicała, a muzykę: Katarzyna Sałapa i Marek Kalarus.

Liczba odsłon: 430
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.