Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Prawie 20 osób z terenu gminy Żabno wzięło udział w projekcie „Małopolski e-Senior”, który realizowany był w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. W piątek 11 stycznia kursanci odebrali z rąk zastępcy Burmistrza Żabna Zbigniewa Lustofina certyfikaty potwierdzająca nabyte umiejętności. Dodatkowo wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali tablety.

Celem projektu było podniesienie kompetencji cyfrowych oraz poprawa umiejętności korzystania z komputera i Internetu wśród osób starszych. W ramach projektu seniorzy wzięli udział w bezpłatnych szkoleniach obejmujących naukę korzystania z nowych technologii – tabletu i internetu.

Projekt „Małopolski e-Senior” realizowany był na terenie Gminy Żabno przez Fundację Instytut Myśli Innowacyjnej z Nowego Sącza ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, III Oś Priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

    
Liczba odsłon: 813
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.