Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


KOMUNIKAT Miejskiej Komisji Wyborczej w Żabnie z dnia 9 stycznia 2019 r. o terminie i miejscu losowania numerów list kandydatów na radnych zarejestrowanych w wyborach do rad gmin zarządzonych na dzień 10 lutego 2019 r.

Miejska Komisja  Wyborcza w Żabnie zgodnie z art. 408 pkt 3 na podstawie rejestracji list kandydatów w wyborach do  rady gminy,  przyznaje zarejestrowanym  listom kandydatów  komitetów  numery list  niespełniającym żadnego z warunków wymienionych w art.  410 § 7 ustawy  z dnia 5 stycznia 2011 r.  - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018r. poz. 754, z późn. zm.).

Losowanie odbędzie się w dniu 17 stycznia 2019r. (czwartek) o godz. 15.00 w siedzibie  Komisji  - Urzędzie Miejskim w Żabnie, ul. Jagiełły 1, pok. Nr 12 w trybie art. 410 § 7 Kodeksu wyborczego.

Informacja o przyznanych numerach  list kandydatów zostanie niezwłocznie przekazana terytorialnym komisjom wyborczym z terenu właściwości Komisji  oraz podana  do wiadomości publicznej na stronie internetowej  Urzędu Miejskiego.

Przewodniczący MKW w Żabnie Sebastian Noga

Liczba odsłon: 471
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.