Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Pierwszy, noworoczny numer naszej regionalnej prasy, czyli Nowej Gazety Żabnieńskiej wraz z początkiem roku zyska nowy wygląd graficzny, a jego objętość zwiększy się do 28 stron. Jest to efekt nowej umowy z wykonawcą, który zgłosił się końcem zeszłego roku do konkursu ofert i przedstawił najbardziej korzystną pod względem finansowym i jakościowym wizję Gazety.

Firma Kreator Treści, która będzie odpowiadać za przygotowanie i druk NGŻ działa od 2014 roku. Redaktorem tytułu będzie Łukasz Jaje, który ukończył studia na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na specjalności prasoznawstwo z elementami dziennikarstwa. Szlify dziennikarskie zdobywał w "Gazecie Krakowskiej" oraz w agencji marketingu internetowego They.pl, gdzie realizował zadania copywritingowe dla dużych polskich firm i zagranicznych koncernów.
Za grafiki i skład odpowiada Agata Jaje, która ukończyła studia w Instytucie Sztuki na tarnowskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, na kierunku grafika projektowa, specjalizacja grafika reklamowa. Agata Jaje ma na koncie m. in. zaprojektowanie plakatu promującego Filmy Młodego Widza, wydarzenie towarzyszące ogólnopolskiemu festiwalowi – Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej. 

Dodać należy, że Nowa Gazeta Żabnieńska ukaże się w nakładzie 600 sztuk i cała będzie w kolorze. Nowy numer znajdziemy w sprzedaży po 20 stycznia.

Liczba odsłon: 456
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.