Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Tradycyjnie, jak co roku, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Żabnie. Do południa na terenie gminy prowadzona będzie zbiórka do puszek, a w godzinach popołudniowych odbędzie się blok imprez poświęcony 27. Finałowi WOŚP w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Zapraszamy od godz. 16:00. Będą występy artystyczne i aukcja. Zagra Klaudiusz Klich i przyjaciele, wystąpi Teatr Ad Hoc ze spektaklem „Serenada”. Niespodziankę przygotowała też Parafialna Orkiestra Dęta z Łęgu Tarnowskiego wraz z grupą kolędniczą.

Pierwsze przedmioty na aukcję już pojawiają się w GCK w Żabnie. Mamy coś dla fanów Kamila Stocha i skoczków narciarskich. Czapki z linii produkcyjnej Kamila Stocha, koszulka z autografem i zdjęcia naszych utytułowanych skoczków. Przedmioty przekazał na licytację Radny Rady Miejskiej w Żabnie Pan Maciej Domański członek oficjalnego fan klubu Kamila Stocha w Proszowicach. Dziękujemy.

Wzorem lat poprzednich - prosimy o włączenie się w tę szczytną akcję, która w tym roku odbywa się pod hasłem „POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. Zagrajmy razem z WOŚP w Żabnie…

 

Liczba odsłon: 430
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.