Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Już za kilka dni w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie zabrzmią najpiękniejsze, tradycyjne i nowoczesne, popularne i mniej znane kolędy i pastorałki. A wszystko to za sprawą 23. Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który przeprowadzony zostanie w dniach 8, 9 i 10 stycznia. W konkursie udział weźmie prawie 270 uczestników (soliści i członkowie zespołów), którzy reprezentować będą instytucje oświatowe, placówki kulturalne i parafie z terenu całego województwa małopolskiego.

Wszystkich chcących posłuchać kolęd i pastorałek zapraszamy w charakterze widowni do sali widowiskowej GCK w Żabnie: 8 stycznia od godz. 9:00, a 9 i 10 stycznia od godz. 10:00.

Dla wszystkich uczestników przewidziano pamiątkowe dyplomy, a dla laureatów również nagrody rzeczowe, które wręczone zostaną 13 stycznia podczas Koncertu Laureatów 23. Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który rozpocznie się o godz. 14:00.

 

Partnerami wydarzenia są: Burmistrz Żabna i Starosta Tarnowski. Patronatem medialnym Konkurs objęło Radio RDN Małopolska.

 

Liczba odsłon: 367
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.