Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagra

Tradycyjnie, jak co roku, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Żabnie. Do południa na terenie gminy prowadzona będzie zbiórka do puszek, a w godzinach popołudniowych odbędzie się blok imprez poświęcony 27. Finałowi WOŚP w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Będą występy artystyczne i aukcja. Wystąpią m.in. laureaci 23. Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek oraz Teatr Ad Hoc ze spektaklem „Serenada”.

Gminne Centrum Kultury – jako organizator 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żabnie - zwraca się uprzejmie z prośbą o rozważenie możliwości nieodpłatnego przekazania przedmiotów, które zostaną zlicytowane podczas bloku imprez związanych
z Finałem WOŚP w dniu 13 stycznia 2019 r. 

Wzorem lat poprzednich - prosimy o włączenie się w tę szczytną akcję, która w tym roku odbywa się pod hasłem „POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Z góry dziękujemy za to, że zagracie wspólnie z WOŚP.

Liczba odsłon: 428
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.