Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W Urzędzie Miejskim w Żabnie miało miejsce spotkanie z sołtysami. Zebranie miało charakter nie tylko świąteczny, ale także roboczy. Poruszono na nim wiele kwestii nurtujących mieszkańców, a o których sołtysi mają wiedze z „pierwszej ręki”. Była mowa o drogach, melioracji, czy też sposobach dysponowania środkami z funduszu sołeckiego.

Początkiem 2019 roku kończy się kadencja sołtysów, a od połowy stycznia do lutego potrwają zebrania wiejskie, na których wybrani zostaną nowi sołtysi, a ci którzy postanowią dalej pracować dla swoich miejscowości, będą się starali o reelekcję. Spotkanie odbyło się również po to, by podziękować wszystkim za dotychczasową pracę i życzyć pomyślności z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Liczba odsłon: 516
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.