Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W ramach Objazdowego Festiwalu Teatralnego Dilettante na scenie Centrum Kultury wystąpił Teatr „Sokół” z Wadowic ze spektaklem „Domino”. Spektaklowi towarzyszyło pytanie: co byłoby gdyby... wszyscy rodzice po prostu nagle zniknęli?

W dziwnych i tajemniczych okolicznościach tak właśnie się stało! Szalona grupa przyjaciół wyrusza na poszukiwania pełne niespodzianek, przemyśleń i odkryć, po drodze orientując się jak ważni są dla nich rodzice. Szybko okazuje się, że bez nich jest kompletnie inaczej - nagle brakuje najważniejszych części układanki. Nieoczekiwanie można odczuć, że czasami proste: "trzymaj się, będzie dobrze" z ust rodzica daje siłę i energię do przetrwania ciężkich chwil.


Warto dodać, iż Objazdowy Festiwal Teatralny zawitał do Żabna dzięki grupie teatralnej „Galimatias” ze Szkoły Podstawowej w Żabnie. 
Przed spektaklem zostały wręczone nagrody w konkursach plastycznych: „Kopiuchy precz. Witamy czyste powietrze” oraz „Młodzi przeciwko niskiej emisji”.

Nagrody wręczyli Przewodniczący Rady Miejskiej w Żabnie Krzysztof Lechowicz oraz Zastępca Burmistrza Zbigniew Lustofin. Organizatorami konkursów był Burmistrz Żabna przy współpracy organizacyjnej Małopolskiej Fundacji Energii i Środowiska.

 
Liczba odsłon: 290
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.