Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Ośrodek Pomocy Społecznej w Żabnie informuje, iż 19 grudnia 2018 roku odbędzie się kolejna dystrybucja żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa realizowanego we współpracy z Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Jak poprzednio, dystrybucja żywności odbędzie się w budynku Straży Pożarnej w Łęgu Tarnowskim, ul. Sportowa 7, w godzinach od 9.00 do 14.30.

Osoby, które otrzymały skierowanie z Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie proszone są o odbiór żywności w wyznaczonym terminie.

 

Wszelkich informacji dotyczących dystrybucji jak również warunków korzystania z pomocy żywnościowej (spełniania kryterium dochodowego tj. 1402 zł dla osoby samotnie gospodarującej i 1056 zł dla osoby w rodzinie, odbiór skierowań) udzielają pracownicy socjalni Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie w godzinach pracy Ośrodka.

Liczba odsłon: 430
Autor: ops
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.