Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Informujemy, że istnieje możliwość uzyskania dotacji na funkcjonowanie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Żabno. Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Tarnowie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych możliwością założenia koła oraz ubiegania się o pomoc finansową, na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 10 grudnia 2018 roku o godzinie 12.00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

Z dniem 29 listopada weszła w życie Ustawa o kołach gospodyń wiejskich. Zgodnie z nią Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzić będzie Krajowy Rejestr Kół Gospodyń Wiejskich. Ustawa ma na celu nadanie osobowości prawnej kołom, zapewnienie możliwości szybkiej ich rejestracji oraz wsparcie finansowe ich działalności na rzecz rozwoju przedsiębiorczości na terenach wiejskich, a także kultywowania folkloru i tradycji. Więcej informacji będzie można uzyskać na spotkaniu.

Liczba odsłon: 241
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.