Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


„W bronowickiej izbie” to tytuł spektaklu opartego na „Weselu” Stanisława Wyspiańskiego, który w niedzielne popołudnie miała okazję obejrzeć żabnieńska publiczność. Widowisko na scenie Gminnego Centrum Kultury wystawił Amatorski Teatr „Razem” działający przy Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach.

Występ był kolejnym z cyklu „Spotkań z Ilkowicami”, podczas których swoją twórczością z mieszkańcami gminy Żabno dzieli się społeczność szkolna z Ilkowic. Oprócz fragmentów „Wesela” , licznie zgromadzona publiczność miała także okazję wysłuchać koncertu „Mały patriota”, który z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowali uczniowie szkoły i przedszkola w Ilkowicach.

Owacje na stojąco, które zgotowała artystom widownia, dobitnie świadczą o tym, że doceniła ona kunszt aktorski, nie tylko dzieci, ale i rodziców oraz nauczycieli, którzy wspólnie tworzą Amatorski Teatr „Razem”. Spektakl „W bronowickiej izbie” wyreżyserowały panie: Ewa Saładyga i Maria Merchut – Szwalec.

Liczba odsłon: 370
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.