Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Zespół teatralny AD HOC po raz pierwszy wziął udział w Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Drobny , który odbył się Jarosławiu 16-17 listopada. Komisja artystyczna postanowiła zakwalifikować jedynie 5 zespołów, które wyłoniła na podstawie nadesłanych płyt z zapisem DVD. Festiwal Drobny to wyjątkowe przedsięwzięcie, skierowane do teatrów amatorskich liczących do 5 osób w zespole .Grupa AD HOC  liczy obecnie 16 artystów , ale na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu zaprezentowała spektakl Serenada Sławomira Mrożka , w którym występuje 5 aktorów.

Wyjątkowe kreacje stworzyli : Katarzyna Smolik, Małgorzata Mazur, Anna Chyc, Adam Tomczyk i Krzysztof Ryndak .Wyjątkowa atmosfera festiwalu sprawiła ,że zespół wyjechał nie tylko z nagrodą za spontaniczność i autentyczność  aktorską ,ale także z niezapomnianymi wrażeniami, bo teatr to wspaniali ludzie ,którzy  zatroszczyli się o wyjątkową  atmosferę festiwalu. Przedsięwzięcie było rodzajem pokazu mistrzów, każdy z zaproszonych gości otrzymał nagrodę i zaszczytny tytuł laureata. 

„Każdy festiwal to wymiana artystycznych wizji  ,podpatrzenia pewnych pomysłów scenicznych , dlatego warto w nich uczestniczyć „-podsumowuje kierownik zespołu Elżbieta Kijowska.

Liczba odsłon: 276
Autor: ek
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.