Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Wybory do Rady Miejskiej w Żabnie zostały sfinalizowane. Poznaliśmy już reprezentantów poszczególnych środowisk, a także nowego burmistrza, którzy od dziś podejmą pracę na rzecz całej społeczności. Okres pracy nowej Rady zbiega się również z czasem wprowadzenia ustawowych narzędzi do rejestrowania i publikowania posiedzeń. Sesje będą udostępniane online na specjalnie do tego przygotowanym kanale w serwisie Youtube. Będzie je można oglądać „na żywo”, ale także wracać do archiwalnych nagrań. Obowiązek ten nałożył na samorządy ustawodawca początkiem bieżącego roku. Nasza jednostka również ma do dyspozycji nowe narzędzia, które umożliwią nadawanie i odbieranie posiedzeń w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie zwyczajowo odbywają się sesje. Zapraszamy do oglądania relacji z posiedzeń.

Dedykowany kanał do oglądania posiedzeń Rady Miejskiej można znaleźć tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCl0Rn3pWRINSXi8GkMS0J1Q

Liczba odsłon: 1936
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.