Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

8 listopada w Galerii „Rozmaitości” Gminnego Centrum Kultury w Żabnie otwarta została wystawa „Żabno 1918 - 2018". Ekspozycja ma na celu ukazać jak Żabno wyglądało 100 lat temu i jak w ciągu tych 100 lat się zmieniało.

Na wystawie znajdują się eksponaty stanowiące przedmioty codziennego użytku, oraz te związane z uprawianiem zawodów rzemieślniczych. Są elementy wyposażenia, zabawki a nawet militaria. Nie brakuje też starszych i nowszych fotografii, obrazujących przemiany zachodzące  w przestrzeni publicznej Żabna.  Na wystawie znajdą się też materiały archiwalne (rękopisy, dokumenty, fotografie). Wszystkie eksponaty są oryginalne i pochodzą z terenu Żabna.

Wystawa będzie czynna do 14 grudnia. Można ją zwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

Za udostępnienie zbiorów na wystawę „Żabno 1918 – 2018” dziękujemy Szkole Podstawowej w Żabnie i Panu Pawłowi Domańskiemu.

Liczba odsłon: 294
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.