Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Strażacy z jednostek w Łęgu Tarnowskim, Niecieczy i Niedomic zostali wsparci nowym sprzętem zakupionym przez gminę w ramach programu „Bezpieczna Małopolska 2018”.

Do jednostki w Niecieczy trafił system selektywnego wybierania, do Łęgu Tarnowskiego radiotelefon z zestawem podhełmowym i agregat prądotwórczy, do Niedomic komplet odzieży ochronnej do działań bojowych, a także radiotelefon z zestawem podhełmowym. Zakupiony sprzęt ma poprawić zakres gotowości bojowej jednostkom. Wszystkie przedmioty przekazano uroczyście podczas spotkania w jednostce OSP w Niedomicach. Wartość zakupów to 24679,50 zł, z czego 11542,00 zł to dofinansowanie ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Bezpieczna Małopolska 2018”.

Liczba odsłon: 526
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.