Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Pod takim hasłem w Centrum Kultury w Żabnie odbywa się co roku w okolicach święta zmarłych wyjątkowy koncert. Koncert poświęcony jest pamięci nieżyjących artystów polskiej i światowej sceny muzycznej. Tegoroczne „zaduszki” odbędą się 4 listopada (w niedzielę) o godz. 18.00. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.
Organizatorem i pomysłodawcą koncertu jest zespół 40% bluesa. W tym roku na scenie w Żabnie zobaczymy m.in. Gabriela Fleszara i Jurka Durała.

Gabriel Fleszar to muzyk, wokalista i autor tekstów. Jego przebój „Kroplą deszczu” jest do dziś jednym z najchętniej granych utworów w polskich stacjach radiowych. Fleszar był nominowany do Fryderyka, otrzymał Złoty mikrofon POPCORNU i tytuł Najlepszego Polskiego Wokalisty; zagrał też główną rolę w filmie „Sezon na leszcza” u boku Bogusława Lindy i Anny Przybylskiej.


Jurek Durał to tarnowski muzyk rockowy; kompozytor, aranżer, producent muzyczny i autor tekstów. Jestł założycielem kultowego już zespołu „Ziyo”, z którym nagrał do tej pory 9 płyt występując na nich w roli wokalisty, basisty, klawiszowca, producenta, kompozytora muzyki i autora tekstów.

Oprócz Gabriela Fleszara i Jurka Durała w Żabnie wystąpią: Wojtek Klich, tarnowski zespół „Uwaga na jeże”, zespół „Komarańcze” oraz Jarek Tucki i Adrian Pawelski.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki…

Liczba odsłon: 472
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.