Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Druhny i Druhowie z V Tarnowskiej Drużyny Harcerskiej im. Janusza Korczaka w Żabnie, wzięli udział w Inauguracji Roku Harcerskiego Chorągwi Krakowskiej 2018/2019 pod hasłem MAMY MOC odbywającej się w Michałowicach i Zabierzowie w dniach 21-23.09.2018 roku.

Podczas gry nocnej, pierwszego dnia, wykonywaliśmy zadania związane ze 100-leciem Związku Harcerstwa Polskiego i 100-lecia Odzyskania Niepodległości czego widocznym elementem były wykonane przez nas kotyliony. Drugi dzień rozpoczął się tyrolką,  strzelaniem z łuku, broni krótkiej i długiej, upieczenia własnoręcznie wykonanych podpłomyków, zjazdach na Dętkach, i wielu innych. Wieczór dostarczył niezapomnianej zabawy przy muzyce zespołu Ino Roz i Poparzeni Kawą Trzy.

Na zakończenie odbyła się msza święta polowa a następnie uroczysty apel na Rynku w Zabierzowie.

Liczba odsłon: 251
Autor: rk
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Wybory Samorządowe 2018
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.