Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W poniedziałek 24. 09. 2018r zorganizowany został wyjazd uczniów klasy 3 i 4 ze szkoły w Sieradzy do pobliskiego Domu Pomocy Społecznej. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w realizacji Projektu pt. ''Otwórz oczy na dom pomocy'', organizowanym przy współpracy z TESCO.

Celem tego wyjazdu był udział dzieci w warsztatach kulinarno-plastycznych. Zostały one podzielone na trzy grupy, a każda z grup miała przed sobą inne zadanie do wykonania.

Jedna grupa uczniów wraz z niektórymi pensjonariuszkami i ich opiekunkami wykonywała pyszne dania z przygotowanych produktów tj. tosty oraz gofry z bitą śmietaną i owocami. Miała także możliwość wyciskania zdrowego i odżywczego soku ze świeżych jabłek.

Druga grupa uczestniczyła w warsztatach plastycznych wykonując okolicznościowe kartki. Efektem ich pracy były bogato ozdobione kartki dla członków ich rodzin, koleżanek czy też nauczycieli.

Trzecia robiła pachnące, kolorowe mydełka i pakowała je w ozdobną folię.

Po skończonych zajęciach dzieci były zachwycone i pełne wrażeń . Nikomu z nich nie chciało się wracać, najchętniej zostaliby tam jeszcze dłużej.

Pragniemy podziękować organizatorom i pomysłodawcom tych warsztatów tj. pani dyrektor Renacie Rubacha oraz pani Agnieszce Chłopek. Było nam bardzo miło gościć u Was. Czekamy z niecierpliwością na następne takie zajęcia. Dziękujemy!

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odsłon: 395
Autor: SP Sieradza
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.