Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Na wesoło czwartkowy wieczór spędziła publiczność zgromadzona w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Wszystko to za sprawą wyjątkowego gościa. Żabno odwiedził bowiem Andrzej Poniedzielski.

Występy Andrzeja Poniedzielskiego od lat bawią inteligentnym dowcipem i piosenkami także tymi, które sam artysta określa mianem "Meine Kleine Cover Garden". W Żabnie nie zabrakło anegdot z życia artysty, jego bacznej analizy absurdów otaczającej nas rzeczywistości, w tym stosunków damsko - męskich. To wszystko gotowy przepis na miło spędzony czas, za który publiczność nagrodziła Andrzeja Poniedzielskiego gromkimi brawami.

Po występie artysta długo rozmawiał z fanami, rozdając autografy i stając do wspólnych fotografii.

Andrzej Poniedzielski to poeta, pieśniarz, konferansjer, autor tekstów piosenek, satyryk, humorysta, gitarzysta, twórca scenariuszy, reżyser, osoba związana z kabaretem oraz aktor Teatru Ateneum w Warszawie.

Liczba odsłon: 258
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.