Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W sierpniu 2018 r. Publiczne Przedszkola i Szkoły Podstawowe z oddziałami przedszkolnymi Gminy Żabno przystąpiły do projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrożenie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego  ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej. W ramach realizacji projektu zostały przekazane przez Marszałka Województwa Małopolskiego w formie darowizny oczyszczacze powietrza.

W projekcie wzięły udział następujące placówki: Gminny Żłobek w Żabnie, Publiczne Przedszkole w Żabnie, Publiczne Przedszkole w Niedomicach, Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim, Szkoła Podstawowa im. Jana Wnęka w Odporyszowie, Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich,  Zespół Szkoły i Przedszkola w Otfinów.

Celem projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrożenie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” jest uświadomienie dzieciom, że oddychanie zanieczyszczonym powietrzem stanowi zagrożenie dla ich zdrowia i życia.

Liczba odsłon: 458
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.