Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

„100 lat – od KS „Dunajec” do MLKS „Polan” Żabno 1918 – 2018” to tytuł wystawy znajdującej się w Galerii „Rozmaitości” Gminnego Centrum Kultury w Żabnie.

Na wystawie przedstawiona została przeszłość żabnieńskiego klubu sportowego. Na ekspozycję składają się fotografie, artykuły prasowe, dokumenty, dyplomy, puchary a nawet, zabytkowy już, sprzęt sportowy. Warto podkreślić, że większość prezentowanych przedmiotów pochodzi ze zbiorów prywatnych mieszkańców Żabna – pasjonatów sportu.

Zbiory te przedstawione zostały na wystanie w sposób chronologiczny, podpisane i opatrzone komentarzem, co pozwala na łatwe odtworzenie historii klubu i ukazuje spektrum jego działalności na przestrzeni stu lat.

Wystawę można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. od. 8:00 do 20:00 w Galerii „Rozmaitości” Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. Wystawa będzie czynna do końca września.

Liczba odsłon: 373
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.