Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


 okazji Dnia Dziecka Ochotnicza Straż Pożarna w Bobrownikach Wielkich dla uczniów miejscowej Szkoły Podstawowej po raz kolejny zorganizowała imprezę. Druhowie prezentowali sprzęt jakim dysponuje jednostka, przybliżali pracę strażaka, uczyli pierwszej pomocy. Dzieci i młodzież na świeżym powietrzu uczestniczyła w grach i zabawach sportowych. Dla każdej klasy zorganizowano zawody sprawnościowe, mini zawodach sztafety pożarowej, bieg przez tor przeszkód. Druhowie przygotowali także poczęstunek w formie pysznych kiełbasek z grilla, napoi i ciasta. Na zakończenie zabawy dzieci otrzymały nagrody, dyplomy i prezenty.
Celem imprezy było, aby dzieci ten dzień spędziły aktywnie na wolnym na powietrzu, rozbudzenie ich zainteresowań sportowych, współzawodnictwa. Także pokazanie działalności straży i wzbogacenie w przyszłości drużyny młodzieżowej OSP.

Dziękujemy wszystkim sponsorom którzy pomogli w organizacji imprezy.

Liczba odsłon: 267
Autor: OSP Bobrowniki Wielkie
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.