Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W piątkowy wieczór, 15 czerwca, mieszkańcy Żabna mieli okazję obejrzeć spektakl „Aj waj! czyli historie z cynamonem” w wykonaniu Grupy Rafała Kmity.

Przedstawienie, które od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem i bardzo dobrym odbiorem w całym kraju, zostało zaprezentowane na scenie Gminnego Centrum Kultury w pełnej krasie ze znakomitą grą aktorską i scenografią na najwyższym poziomie. „Grupa Rafała Kmity” zawładnęła sceną i sercami mieszkańców Żabna, którzy wypełnili widownię do ostatniego miejsca. Spektakl przyjęto owacją na stojąco i długimi brawami dzięki czemu widzowie doczekali się fantastycznego „bisu”, który doskonale podsumował przedstawienie.

Aj waj! czyli historie z cynamonem” to spektakl muzyczny pełen wyśmienitego humoru, w którym „grają” również przedmioty będące integralną częścią przedstawienia. Muzyka i śpiew łączą się z opowieściami i anegdotami o Narodzie Wybranym.

Wydarzenie odbyło się ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani” ze środków 2. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Projekt realizowany jest w trzech gminach: Żabnie, Radłowie i Dąbrowie Tarnowskiej przez: Gminne Centrum Kultury w Żabnie, Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie, Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Radłowie, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej i Dąbrowski Dom Kultury. Realizatorem projektu jest Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

Liczba odsłon: 276
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.