Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Z radością gościliśmy w Oddziale dla dzieci i młodzieży w Żabnie autorkę wielu książek dla dzieci (i nie tylko) Justynę Bednarek. W spotkaniu uczestniczyli nasi czytelnicy z czwartych klas Szkoły Podstawowej w Żabnie wraz z nauczycielami.

Autorka bardzo ciekawie opowiadała o swoich książkach, pokazywała je, czytała fragmenty i zachęcała do sięgania po lekturę. Dzieci słuchały z dużym zainteresowaniem, aktywnie włączały się do rozmowy i chętnie odpowiadały na pytania.

Głównym tematem spotkania była książka „O srebrnej łyżce” należąca do serii wydawniczej „Poczytaj ze mną”, której celem jest umożliwienie młodym czytelnikom odkrywania magicznego świata literatury z jej wieloma barwami, a także krzewienie uniwersalnych wartości. „Łyżka, o której mowa w książce, istnieje” – zapewnia na końcu książki autorka, a nam opowiedziała jej prawdziwą historię.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Z gwiazdami nie tylko… zaczytani”, finansowanemu przez Województwo Małopolskie w ramach II Edycji Budżetu Obywatelskiego. W ramach projektu odbywają się spotkania autorskie, koncerty, ale przede wszystkim biblioteki w Radłowie, Dąbrowie Tarnowskiej i Żabnie wzbogaciły i wzbogacają swoje księgozbiory, które posłużą długofalowo szerokiej grupie czytelników.

Liczba odsłon: 296
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Wybory Samorządowe 2018
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.