Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Koncert „Tęczowe piosenki” Jana Wojdaka to upominek, jaki z okazji Dnia Dziecka przygotowano dla najmłodszych mieszkańców gminy Żabno. 1 czerwca w Gminnym Centrum Kultury rozbrzmiewał radosny śmiech dzieci, który towarzyszył wesołej zabawie. W rytmie największych przebojów dzieci tańczyły, klaskały i skakały. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy z nagrodami, przygotowane przez Jana Wojdaka i Mrówkę Bogo Jogo. Na zakończenie koncertu słodyczami obdarował uczestników Burmistrz Żabna Stanisław Kusior.

Jan Wojdak to piosenkarz i kompozytor, legendarny lider zespołu Wawele. Został nagrodzony Złotym Krzyżem Zasługi oraz Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Jest także kawalerem Orderu Uśmiechu za działalność koncertową skierowaną do najmłodszych. Jest autorem ponad 200 piosenek dla dzieci.

Koncert „Tęczowe piosenki” Jana Wojdaka zorganizowany został w ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani” finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 2. Edycji budżetu obywatelskiego. Projekt wspólnie realizują: Gminne Centrum Kultury w Żabnie, Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie, Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej, Dąbrowski Dom Kultury oraz Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie. Realizatorem projektu jest Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

  
Liczba odsłon: 256
Autor: ck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.