Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury. Biblioteki publiczne, szkolne i inne łączą siły i czekają na czytelników z mnóstwem atrakcji – niecodziennych spotkań z literaturą i jej gwiazdami.

W tym roku już po raz czwarty Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie włącza się w tę akcję, która odbędzie się 8 czerwca 2018 r. Podobnie jak w latach ubiegłych adresowana jest ona do dzieci w wieku 9-12 lat. Zapisy przyjmuje Oddział dla dzieci i młodzieży M-GBP w Żabnie, ul. Jagiełły 16. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa w „Nocy Bibliotek” jest przyniesienie do biblioteki pisemnej zgody rodziców/opiekunów (formularz zgody poniżej do pobrania, dostępny jest również w bibliotece).

 

Program „Nocy Bibliotek”:

18:00-19:30 - „Śladami Niepodległej, czyli idziemy na spacer” – zwiedzanie miejsc związanych z historią Żabna

19:30-20:30 - zabawy ruchowe i umysłowe

20:30-22:00 - projekcja filmu „Tarapaty”

 

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapewnia wszystkim uczestnikom poczęstunek. Każdy uczestnik imprezy otrzyma również „Certyfikat” uczestnictwa w akcji.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Ewa Czarna – Oddział dla dzieci i młodzieży M-GBP w Żabnie (tel. 14 645 69 31).

 

W akcję tę włączyły się również filie M-GBP: w Łęgu Tarnowskim, Niedomicach i Otfinowie – szczegółowe informacje na plakatach i w placówkach.

Liczba odsłon: 255
Autor: mgbp
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.