Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

„Stawiamy szlaban medialnym śmieciom - czytajmy książki z dziećmi i dzieciom...” - to wpis Wandy Chotomskiej jaki pozostawiła po spotkaniu w 2010 r. w kronice Biblioteki w Otfinowie.

Podczas majowego przedpołudnia razem z przedszkolakami wspominaliśmy to wyjątkowe spotkanie, pełne humoru, zabawy słowem, spontaniczną interpretacją i znakomitym kontaktem z najmłodszymi czytelnikami.

Dzieci dowiedziały się kim była Wanda Chotomska, wysłuchały kilku wierszy i obejrzały zdjęcia w kronice ze spotkania z tą wybitną autorką. Nie obyło się również bez recytacji w rytmie rapu, wierszy pt.: „Jajecznica” i „Zapiekanka rapowanka”.

Mali czytelnicy z zainteresowaniem wysłuchali zabawnych wierszyków i chętnie odpowiadali na pytania związane z ich treścią. Na koniec spotkania do wiersza pt.: „Kapelusz” wykonali ilustracje przedstawiające kapelusz muchomora.

Wracając do przedszkola każdy z uśmiechem zabrał swoją pracę - mówiąc „jeszcze tu wrócimy”.

Liczba odsłon: 194
Autor: mgbp
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.