Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Długimi owacjami na stojąco i prośbami o bisy zakończył się sobotni koncert Tomka Kamińskiego w Odporyszowie. Autor takich przebojów jak: „Ty tylko mnie poprowadź”, „Anioły do mnie wysyłaj” czy „Tylko bądź” okazał się nie tylko świetnym muzykiem i wokalistą ale też gawędziarzem oraz niezwykle ciepłym i sympatycznym człowiekiem.

Koncert, który odbył się w Dzień Matki w Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej w Odporyszowie zgromadził rzeszę miłośników dobrej muzyki nie tylko z Odporyszowa, ale z całej gminy Żabno i okolicy. Tomek porwał publiczność do tego stopnia, że ostatni zagrany na koncercie utwór „Ty tylko mnie poprowadź" słuchacze zaśpiewali właściwie sami…

Tomek Kamiński to wokalista, skrzypek, autor tekstów, przedstawiciel stylu muzycznego określanego jako piosenka autorska. Jest współtwórcą toruńskiego zespołu Nocna Zmiana Bluesa, w którym przez 15 lat śpiewał i grał na skrzypcach. Podczas koncertu w Odporyszowie towarzyszyli mu na gitarze i kontrabasie znakomici muzycy.

Koncert Tomka Kamińskiego odbył się w ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani” finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 2. Edycji Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany jest na terenie 3 gmin subregionu tarnowskiego czyli w: Żabnie, Radłowie i Dąbrowie Tarnowskiej przez instytucje kultury: Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie, Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie oraz Dąbrowski Dom Kultury i Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Tarnowskiej. Realizatorem projektu jest Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

Wszystkich, którzy lubią dobrą muzykę zapraszamy, tym razem do kościoła w Żabnie, na koncert Dziewczęcego Chóru Katedralnego „Puellae Orantes”, który odbędzie się już 10 czerwca o godz. 18:00.

Liczba odsłon: 406
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.