Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Centrum Medyczne Maszachaba realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Kształtowanie świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 50-69 lat w zakresie profilaktyki raka piersi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020”.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu uczestnictwa osób w wieku aktywności zawodowej programach zdrowotnych. Projekt, kierowny jest do kobiet w wieku 50-69 lat zamieszkałych lub pracujących lub uczących się w województwie małopolskim, objętych  Krajowym Programem Profilaktyki Raka Piersi i dotyczy ; działań informacyjno-edukacyjnych o tematyce prozdrowotnej  oraz możliwość bezpłatnego badania mamograficznego.

Uczestnictwo Bezpłatne warsztaty zdrowia dla kobiet  REMIZA  OSP ul. Niedomicka 4 Niedomice dnia 11 czerwca 2018r  _-----  Rekrutacja , informacja tel.126330218 lub 503777651 Centrum medyczne MASZACHABA ul. Prądnicka 50 A 31-202 Kraków . ZAPRASZAMY  

                                                                 Kobiet z Problemami Onkologicznymi                        

                                                                „  AMAZONKA” Krzeszowice

                                                                 Centrum Medyczne Stowarzyszenie SKOPIA

Liczba odsłon: 212
Autor: tc
« powrót
Archiwum:
Wybory Samorządowe 2018
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.