Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


9 maja 2018 r. odbyła się już piąta edycja konkursu recytatorskiego, w którym wzięło udział aż 41 wychowanków placówek przedszkolnych z sześciu gmin. Tym razem młodzi recytatorzy zmierzyli się z poezją dziecięcą Ewy Szelburg – Zarembiny. Mając na uwadze powodzenie, jakim cieszy się w latach poprzednich konkurs, finał odbył się tym razem w budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przybysławicach, by zapewnić komfort przybyłym gościom. Opiekunowie z dziećmi tłumnie zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie zostali powitani przez Pana Wiesława Głowę – prezesa Stowarzyszenia Rozwój Wsi Przybysławice i Pasieka Otfinowska. Występom dzieci przyglądali się uważnie członkowie jury: Pani Jadwiga Łucarz (Wietrzychowice), Pan Zbigniew Marcinkowski (Radłów) oraz Pan Krzysztof Wójcik (Żabno).

Po ciekawych występach przedszkolaków komisja oceniająca udała się na obrady, podczas których przyznała dwa miejsca pierwsze, drugie, trzecie oraz wyróżnienia.
Wśród nagrodzonych dzieci z placówek umiejscowionych na terenie gminy Żabno są: Kornelia Ilcewicz (Niedomice – II miejsce), Ewa Migdał (Ilkowice – III miejsce), Milena Wałaszek (Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej, miejsce III).  i Joanna Żołądź (Ilkowice – wyróżnienie). Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe sponsorowane przez ww. stowarzyszenie oraz gadżety gminne, które przywiózł Pan Krzysztof Wójcik.

Liczba odsłon: 368
Autor:
« powrót
Archiwum:
Wybory Samorządowe 2018
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.