Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Zapraszamy na spotkanie literacko-muzyczne „Śpiewająca biblioteka” ze znaną pisarką dla dzieci Edytą Zarębską oraz Robertem Zarębskim – muzykiem i kompozytorem.

Edyta Zarębska zadebiutowała książką pt. „Opowieści babci Guni”. Jest autorką książeczek  z serii „Pierwsze czytanki”: „Zosia i fiołkowy kapelusz” oraz „Antek i stara jabłoń”. Za powieść dla młodych czytelników „Wilk i ziarenko miłości” otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie im. Astrid Lindgren organizowanym przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska Czyta Dzieciom”. Ciekawą oprawę muzyczną spotkań tworzy Robert Zarębski – muzyk i kompozytor.

Spotkanie odbędzie się 10 maja o godz. 9.00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie (sala klubowa) w ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”. Podczas spotkania będzie można zakupić książki wraz z autografem oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Liczba odsłon: 160
Autor: mgbp
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.