Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Pracodawco!

Informujemy, że możemy pomóc Ci znaleźć odpowiedniego stażystę i pracownika, przeszkolić go, a nawet zapłacić kilkumiesięczne wynagrodzenie stażowe.

W dniach od 23.04.2018 r. do 11.05.2018 r. prowadzimy rekrutację do Projektu "Wyjdź na Plus".

Obecnie prowadzimy nabór na płatne staże w firmach, które są finansowane w ramach projektu „Wyjdź na plus”. To świetna okazja dla przedsiębiorstw planujących zwiększenie zatrudnienia na darmowe przetestowanie potencjalnych pracowników, z kolei dla osób bezrobotnych to szansa na zdobycie doświadczenia podczas płatnego stażu, a potem stałej pracy.

Staże są całkowicie bezpłatne dla pracodawców!

Z oferty staży w obecnym naborze do projektu może skorzystać 10 osób.

Wynagrodzenie stażysty jest w całości finansowane ze środków projektu „Wyjdź na Plus”. Dodatkowo w ramach projektu pokrywane są koszty badań lekarskich oraz ubezpieczenia. Do obowiązków pracodawcy należy jedynie zorganizowanie stanowiska do odbycia stażu, określenie zakresu obowiązków stażysty oraz przygotowanie oceny lub opinii po zakończeniu stażu.

Firma, która chce pozyskać stażystę, może pobrać wniosek o zorganizowanie stażu na stronie https://fundacjaproaktywni.pl/wyjdznaplus, albo zarejestrować się na stronie Pjakpracuj.pl, wpisać ofertę stażu, a wtedy wniosek zostanie wygenerowany automatycznie. Pracodawca ma wpływ na to, kto ma być u niego stażystą. Może określić wymagany poziom wykształcenia, umiejętności, albo sam wskazać jednego lub więcej kandydatów, których chce przyjąć na staż. 

Kto może wziąć udział w projekcie „Wyjdź na Plus”?

  • ·         Osoby w wieku 18-64 lat;
  • ·         Zamieszkałe na terenie Miasta Tarnów lub powiatu tarnowskiego;
  • ·         Osoby z niepełnosprawnościami;
  • ·         Osoby bezrobotne, bierne zawodowo;
  • ·         Osoby w trudnej sytuacji życiowej (np. osoby niepracujące, w obecnej chwili bez dochodu, osoby korzystające z Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej, innej trudnej sytuacji życiowej).

Osoby, które zakwalifikują się do projektu, najpierw wezmą udział w bezpłatnych warsztatach, a także zostaną objęte indywidualnym doradztwem zawodowym i  wsparciem ze strony osobistego opiekuna, psychologa oraz pośrednika pracy. Następnie zostaną skierowane na staż zawodowy w jednej z firm uczestniczących w programie. W trakcie tego stażu mają też prawo do odbycia szkolenia poszerzającego ich umiejętności zawodowe, zgodnie z ich profilem zawodowym. Organizatorzy akcji gwarantują zwrot kosztów przejazdu na warsztaty i do pracy. Stażyści mogą też liczyć na stypendium za udział w szkoleniu.

Kandydaci mogą się zgłosić do projektu samodzielnie przez formularz dostępny pod tym adresem: https://fundacjaproaktywni.pl/wyjdznaplus/zglos-sie.

Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 14 300 04 51, 530 593 998, 579 517 630, e-mail: wyjdznaplus@fundacjaproaktywni.pl oraz przy ul. Krakowskiej 11A w Tarnowie.

Zapraszamy na naszego Instagrama  -> https://www.instagram.com/fundacjaproaktywni/?hl=pl   oraz Facebook'a -> https://www.facebook.com/fundacjaproaktywni/ 

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Zespół projektu "Wyjdź na Plus"

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI

Lokalna Pracownia Aktywności

 

  1. Krakowska 11a, 33-100 Tarnów (Budynek "Krakus", III piętro)

tel: 530 593 998, 579 517 630, 14 300 04 51

wyjdznaplus@fundacjaproaktywni.pl

Liczba odsłon: 280
Autor:
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.