Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych do działu w konkursie wiedzy o historii Żabna i okolic pod hasłem „Żabno 1918 – 2018”.  Konkurs odbywa się w ramach gminnych obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Honorowym patronatem objął go Burmistrz Żabna – Stanisław Kusior.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów starszych klas szkół podstawowych i klas gimnazjalnych. Przeprowadzony zostanie w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie w dniach:

- 22 maja br. o godz. 9.00 dla klas IV - VI

- 23 maja o godz. 9.00 dla klas VII i gimnazjalnych.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w konkursie oraz zalecaną literaturę zawiera Regulamin. Przesyłam też karty zgłoszeń. Proszę wypełnić osobno dla klas IV - VI i Osobno dla klas VII i gimnazjalnych. W sumie do konkursu szkoła może zgłosić 5 drużyn.

ZGŁOSZENIE- kategoria Szkoła Podstawowa

ZGŁOSZENIE- kategoria Gimnazjum

REGULAMIN

 

Liczba odsłon: 239
Autor:
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.