Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Tadeuszem Chudeckim, które odbędzie się 19 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 w M-GBP w Żabnie, ul. W. Jagiełły 16.

 


Tadeusz Chudecki - aktor filmowy i teatralny, całej Polsce dał się poznać jako Henio z serialu „M jak miłość", jednak na swoim koncie ma wiele ciekawych ról, takich jak chorąży Snopek w serialu „Bao-bab, czyli zielono mi”, jak również rolę u Janusza Majewskiego w „CK Dezerterach” czy też Tadeusza Konwickiego „Dolina Issy”.

Ostatnio mogliśmy oglądać go na dużym ekranie w filmie biograficznym o Świętym Maksymilianie Kolbe „Dwie korony”, a na małym - w serialu „Pod wspólnym niebem”. Obecnie aktor Teatru Komedia w Warszawie.

Wielką pasją aktora są podróże za kilka euro po Europie i za równie nie duże pieniądze po świecie. Jest autorem książek: „Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 euro”, „Dalej w drogę. Łatwe i tanie podróżowanie po Europie, czyli wszystko, co turysta wiedzieć powinien” oraz „Historia jednej podróży: Azja”.

Spotkanie odbędzie się w ramach działalności Dyskusyjnych Klubów Książki we współpracy w Instytutem Książki.

Liczba odsłon: 205
Autor:
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.