Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W ostatnim czasie trójka uczniów ze Szkoły Podstawowej w Sieradzy uczestniczyła w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w kategorii szkół podstawowych i dwójka z nich: Karolina Kaczówka oraz Bartosz Flis zajęli pierwsze miejsca w Gminie Żabno i reprezentowali naszą gminę na etapie powiatowym, który odbył się 11 kwietnia 2018roku na obiekcie JRG nr 2 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie przy ul. Błonie 2A. W turnieju udział wzięło 69 uczestników. Miło nam przekazać, że Karolina Kaczówka zdobyła 27 punktów i tym samym wygrała eliminacje powiatowe - co oznacza, że będzie reprezentować Powiat Tarnowski w eliminacjach wojewódzkich.  Bartosz Flis zdobył 25 punktów, co też jest świetnym wynikiem.
Patronat honorowy nad  konkursem objął Starosta Tarnowski oraz Prezydent Miasta Tarnowa. Fundatorami nagród dla zdobywców trzech najlepszych wyników w każdej z grup oraz upominków dla każdego uczestnika turnieju są  Starosta Tarnowski, Prezydent Miasta Tarnowa, Państwowa Straż Pożarna oraz Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP.   
Zdobywcy pierwszych i drugich  miejsc w każdej z grup, będą  reprezentować nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich  OTWP, które odbędą się w dniu 28 kwietnia 2018r. w Kampusie Wielickim ul. Marszałka  J. Piłsudzkiego 105  w Wieliczce.
Serdecznie gratulujemy Karolinie, trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.
 
Liczba odsłon: 328
Autor:
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.