Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Aniela Szumlańska, która przychodni zdrowia w Łęgu Tarnowskim leczyła pacjentów 55 lat, odebrała specjalne podziękowania od burmistrza Żabna Stanisława Kusiora i przewodniczącego Rady Miejskiej w Żabnie Krzysztofa Wójcika. Oficjalne pożegnanie odbyło się w ośrodku zdrowia w Żabnie.

Faktycznie długoletnią zawodową aktywność Aniela Szumlańska zakończyła w grudniu ubiegłego roku. Wtedy za wspólną pracę dziękowali jej najbliżsi współpracownicy. Samorządowe władze gminy uczyniły to nieco później i – zgodnie z wolą szanowanej powszechnie przez pacjentów pani doktor- nie miało to bardzo oficjalnego charakteru. Wraz z podziękowaniami były życzenia radosnych chwil na kolejne lata, kwiaty i okolicznościowe upominki. Wszystko odbyło się w Żabnie, gdzie Aniela Szumlańska mieszka.

Wśród pacjentów pozostawiła po sobie miłe wspomnienia. To efekt szczególnego podejścia i otwartości. W superlatywach wypowiada się o niej także kierownik SG ZOZ w Żabnie Jerzy Behounek, podkreślając doskonałą organizację pracy i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

 

 

Liczba odsłon: 1028
Autor: NGŻ
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.