Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


23 marca w  Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Oxygenium 2.0. Kapitał Czystego Powietrza”. Uczestniczyli w nim autorzy najlepszych projektów wraz z nauczycielami. Wyróżnione zostały trzy projekty  przygotowane przez  uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej, Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie oraz Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Żabnie.

Zespół  uczniów Szkoły Podstawowej w Żabnie w składzie: Jakub Chłopecki, Aleksandra Fido, Agata Kaczówka, Martyna Mędala i Dominik Sak przygotował  materiał  filmowy  na rzecz zwiększenia świadomości  zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza w lokalnej społeczności. Opiekunem była p. Agata Czwórnóg.

Dyplomy oraz upominki  wyróżnionym  zespołom wręczył wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

Liczba odsłon: 230
Autor:
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Wybory Samorządowe 2018
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.