Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Koncert edukacyjny dla młodzieży pod hasłem „Melodie świata” to kolejna propozycja realizowana przez instytucje kultury Gminy Żabno w ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”. Z koncertem wystąpią Joanna i Paweł Łukasikowie - absolwenci Akademii Muzycznej w Krakowie, którzy wspólnie tworzą fortepianowo - altówkowy duet mający w swoim repertuarze różnorodną muzykę. Koncert, który odbędzie się 12 kwietnia w Filii Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Otfinowie składał się będzie z najciekawszych utworów, melodii i miniatur z różnych zakątków świata. Okraszony będzie pogadankami artystów o utworach oraz anegdotami i legendami z nimi związanymi, co z pewnością wprowadzi słuchaczy w klimat i treść prezentowanych utworów.

Projekt „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani” finansowany jest z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach 2. edycji Budżetu Obywatelskiego. Realizowany jest w trzech gminach: Żabnie, Radłowie i Dąbrowie Tarnowskiej przez: Gminne Centrum Kultury w Żabnie, Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie, Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Radłowie, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej i Dąbrowski Dom Kultury. Realizatorem projektu jest Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

Liczba odsłon: 267
Autor:
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.