Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Biwak 5 TDH im. Janusza Korczaka i 10 próbnej TDH „Młody Las” im. Partyzantów AK Oddziału Regina II

W dniach 12-14 lutego 2018 r. harcerze wzięli udział w biwaku w Bistuszowej, goszczeni przez tamtejszą drużynę. Podczas pobytu w tej pięknej miejscowości zwiedzili Spichlerz w Ryglicach, posłuchali historii regionu i kościoła w Ryglicach opowiedzianej przez księdza prałata oraz zdobyli szczyt Brzanka, wędrując dzielnie wśród pięknej, zimowej scenerii. Udało im się nawet zaobserwować tropy ciekawych zwierząt!

Nie zabrakło kominka, wieczornego śpiewogrania, gawędy o Robercie Baden-Powell’u i św. Jerzym – patronie harcerzy. Odbyły się również zajęcia z pierwszej pomocy oraz tworzenie niepodległościowych pocztówek. Biwak zakończył się ogniskiem, po którym następnego dnia, harcerze wrócili do domu z nowymi wspomnieniami przeżytych przygód.

   
Liczba odsłon: 368
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.