Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Prawie 50 dzieci wzięło udział w zajęciach zorganizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie. Organizatorzy codziennie dbali o wesołą zabawę i dobry humor uczestników. W prowadzenie zajęć zaangażowani byli wszyscy instruktorzy obu instytucji, dzięki czemu zajęcia były różnorodne i ciekawe.

d zajęć literackich i plastycznych, poprzez muzyczne, taneczne i fotograficzne, na rozgrywkach sportowych i zabawach kończąc. Uczestnicy zajęć wykonywali walentynki, projektowali własne logo, uczyli się tańczyć, poznali podstawowe gatunki muzyczne, próbowali swoich sił jako wokaliści – z wielkim zaangażowaniem biorąc udział w karaoke, wykonywali zdjęcia, a nawet sami znaleźli się wewnątrz aparatu fotograficznego (camera obscura). Dużo radości sprawiały też dzieciom zajęcia ruchowe i wspólne zabawy chociażby z chustą Klanza.

Ale jak to mówią „wszystko, co dobre szybko się kończy”- pora zatem wracać do szkoły. Wszystkim dzieciakom życzymy powodzenia w nowym semestrze i zapraszamy do odwiedzania domy kultury i biblioteki i korzystania z naszej oferty zajęć popołudniowych. Byle do wakacji…

Liczba odsłon: 284
Autor:
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.