Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gmina Żabno planuje pod koniec marca 2018 r. złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji (PONE) ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Program ten skierowany jest dla osób fizycznych planujących wymianę dotychczasowego kotła węglowego na kocioł gazowy, albo nowoczesny kocioł węglowy w roku 2018 r. Wnioski można pobierać w wersji elektronicznej (link poniżej) lub w wersji papierowej w pokoju Nr 23 w Urzędzie Miejskim w Żabnie. Każdy wniosek powinien być złożony w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Żabnie do 15 marca br.

Informacja kierowana jest do mieszkańców gminy, którzy do tej pory nie złożyli wniosku o wymianę starego pieca węglowego na nowy.

W ramach programu PONE możliwy jest demontaż kotłowni, palenisk opalanych paliwem stałym o niskiej sprawności energetycznej oraz montaż kotłowni na węgiel lub kocioł na gaz. Moc nowej kotłowni musi być mniejsza o co najmniej 20%  Kwota dofinansowania wynosi maksymalnie do 50% kosztów kwalifikowanych zadania (rzeczywiste dofinansowanie wyliczane jest w oparciu o obowiązujące wskaźniki w WFOŚiGW w Krakowie). Mieszkaniec musi mieć zapewniony własny wkład finansowy.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.wfos.krakow.pl/oferta/programy/program-ograniczenia-niskiej-emisji/

 

ANKIETA PONE

 

Liczba odsłon: 929
Autor: mj
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.